מדיניות פרטיות – אי דנט

כללי

 1. הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד. על מנת להבין טוב יותר איזה מידע אנו אוספים ומהו השימוש שאנו עושים במידע זה, אנא קרא את מדיניות הפרטיות המפורטת להלן. מדיניות שימוש כתובה בלשון זכר אולם היא מיועדת כמובן גם לנשים. בעצם השימוש באתר אתה מסכים ומאשר את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש.

מידע אודות המשתמש

 1. מדיניות פרטיות זו מבהירה כיצד חברת E-dent (להלן: "החברה") משתמשת ושומרת על המידע שאתה מספק ומוסר באתר "אי דנט" (להלן: "האתר"). כל מידע אישי ו/או אחר שאנו אוספים, נעשה בהתאם למדיניות פרטיות זו ובכפוף לדיני מדינת ישראל.

סוג הפרטים והמידע

 1. גלישה, ביקור ושימוש באתר יכול להיעשות בעילום שם. עם זאת, פעולות שונות עשויות לדרוש ממך לספק פרטים שונים, כגון: שם, מספרי טלפון, כתובת, דואר אלקטרוני.  הנך מתחייב למסור פרטים מלאים, מדויקים ונכונים ולעדכנם מעת לעת.
 2. אנו עשויים לאסוף גם את המידע הבא: מידע אודות השימוש שלך באתר, כתובת IP, ו/או כל מידע אחר שאתה מוסר ו/או מעלה ו/או מפרסם על גבי האתר.

מידע מקוון בלבד

 1. מדיניות פרטיות זו חלה על מידע הנאסף במסגרת השימוש שלך באתר בלבד.
 2. המידע הנזכר לעיל עשוי בין השאר לשמש ל:
 • א. לאפשר התקשרות טובה יותר בין משתמשי האתר;
 • ב. לאפשר ולשפר את הגישה שלך ואת השימוש בשירותי האתר;
 • ג. להתאים לך אישית את האתר ושירותיו;
 • ד. לשפר את שירותי התמיכה;
 • ה. לנהל טוב יותר את האתר;
 • ו. לאפשר שליחת דו"חות, תקשורת שיווקית, מיילים תקופתיים;
 • ז. לפרסם באתר מידע אודותיך שאתה מאשר לפרסום;
 1. אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך לכל צד שלישי לצורך אספקת השירות אותו מספק האתר. עם זאת, משתמש או סוכן או קבלן משנה יחויבו להשתמש במידע בהתאם לתנאים של מדיניות פרטיות זו.
 2. בנוסף, אם וכאשר אנו סבורים כי שחרור מידע אישי הוא ראוי ו/או נחוץ בכדי לציית לחוק, אנו עשויים לחשוף מידע אישי כדי לקיים את פסיקת בית משפט ו/או צו בית משפט, כדי להגן על זכויותינו ועל זכויותיהם של צדדים אחרים ו/או על רכושם ועל מנת לאכוף את המדיניות באתר.
 3. במידה ותידרש להכניס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הכתובת תשמש לצורך שליחת מידע למשתמשים ועדכונים רלוונטיים לשימוש שלך באתר, כמו גם לתקשורת עמך.
 4. במידה ותקבל מאיתנו הודעות דוא"ל ואתה מעדיף להפסיק לקבל הודעות דוא"ל כאלה בעתיד, אנא עקוב אחר ההוראות לביטול הרישום המפורטות בחלק התחתון של כל הודעת דוא"ל שאנו נשלח לך.

אבטחה

 1. אנו ננקוט באמצעי זהירות טכניים וארגוניים סבירים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך.
 2. אנו נדווח לך בכל מקרה בו אנחנו מאמינים שנפגעה שלמות המידע שלך.

 

הקשב

קרא באופן פונטי

 

מילון – הצג מילון מפורט

 1. תואר השם
  1. נחוץ

עוגיות (cookies)

 1. עוגייה היא מחרוזת אותיות ומספרים המשמשת לאימות, למעקב ולאגירת מידע על אודות גולש באתר, כגון שמירת העדפות המשתמש.
 2. אנו משתמשים בעוגיות כדי לפקח ולנתח נתונים על התנועה באתר, לזכור ולנתח פריטים או שירותים שרכש המשתמש וכדי לשמור את העדפות המשתמש לשימוש עתידי באתר.
 3. אנחנו עשויים ליצור קשר ולהתקשר חוזית עם ספקי שירותים כדי לסייע לנו להשתמש באתר ובתנועה בו בצורה יעילה יותר.
 4. ספקים אלה לא מורשים לעשות כל שימוש במידע האישי שנאסף על ידינו למטרות אחרות, מלבד שיפור האתר והשימוש בו.

חיבור דרך אתרים חיצוניים (כגון Facebook, Google וכד')

 1. יתכנו דרכים שונות להתחבר וליצור "User" ו/או להעלות ו/או ליצור קישור לפרטים אישיים באתר. במקרים מסוימים ניתן לבצע חיבור לאתר וזיהוי פרטי המשתמש דרך אתרים חיצוניים, כגון חיבור לחשבון Facebook או Google. החברה תעשה כל שביכולתה לשמור, גם במקרים אלו, על פרטיותך. יובהר, כי אין באפשרות האתר לפקח או לנטר על מידע שמועבר מאתרים חיצוניים ועל כן החברה לא תהיה אחראית להפרות פרטיות הנגרמות עקב הזדהות או העברת נתונים מאתרים חיצוניים אלו.
 2. בטרם השימוש באתר זו דרך אתר חיצוני אנו ממליצים לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר החיצוני.

שימוש במדיה ופרטים מזהים דרך אתרים חיצוניים (כגון Facebook, Google וכד')

 1. תיתכן אפשרות לאפשר לאתר זה גישה לפרטים אישיים ומדיה (תמונות, סרטים וכד') הנמצא באתרים חיצוניים (אתרי מדיה חברתית, וכד'). החברה תעשה כל שביכולתה לשמור, גם במקרים אלו, על פרטיותך אולם יובהר כי אין באפשרות האתר לפקח או לנטר על מידע שמועבר מאתרים חיצוניים ועל כן החברה לא תהיה אחראית להפרות פרטיות הנגרמות עקב הזדהות או העברת נתונים מאתרים חיצוניים אלו.
 2. יובהר, כי במתן ההרשאה לחיבור האתר עם האתרים החיצוניים הנך מאפשר לאתר גישה מלאה ובלתי אמצעית למדיה אשר העלית לאתרים הללו.
 3. בטרם השימוש באתר זה דרך אתר חיצוני אנו ממליצים לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר החיצוני.

פרסומות

 1. האתר יכלול תכנים מסחריים כגון פרסומות וחומר שיווקי המועלים על ידי ספקי שירות שונים, מפרסמים או משתמשים, המבקשים להציע סחורות או שירותים למכירה.
 2. אנו לא אחראים על כל חומר מעין זה ולא לכל תוצאה של הסתמכות המשתמש על חומר כזה. בפרסומם, אנו לא ממליצים ו/או מעודדים אתכם לרכוש את המוצרים או השירותים המוצעים בחומר זה. אחריות על כל חומר מעין זה מוטלת על הגורם שפירסם אותו. עבור פיתוח, פרסום, שיווק העסק, אנו רשאים ועשויים להשתמש בכל מידע שאינו אישי.

תנאי שימוש

 1. השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש באתר, המפרטים ומרחיבים את תנאי השימוש, הויתורים וההגבלות השונות. בעצם השימוש באתר אתה נחשב כמי שקרא והסכים לתנאי השימוש באתר.
 2. ניתן לעיין בתנאי השימוש של האתר בקישור בדף הראשי של האתר.

עדכון מדיניות

 1. אנו יכולים לשנות ו/או לערוך ו/או לעדכן את מדיניות הפרטיות מעת לעת. אתה מוזמן לבדוק את העמוד מדי פעם כדי לוודא שאתה מכיר את כל השינויים.

יצירת קשר

 1. בכל שאלה או בקשה הקשורה לסוגיות פרטיות ומדיניות פרטיות זו, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר ב:[email protected] או בטל' 072-3934400.