השתלות שיניים בתל אביב

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלת שיניים בתל אביב

השתלות שיניים בתל אביב

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלת שיניים בתל אביב

אם אתם מחפשים מרפאה להשתלות שיניים בתל אביב, סביר מאוד להניח שבתוך זמן קצר תמצאו, שיש הרבה מאוד מרפאות שיניים העונות על ההגדרה. איך בוחרים מתוכן את המרפאה שאליה תלכו בסופו של דבר?

כך תבחרו מרפאה להשתלות שיניים בתל אביב

מומחיות בתחום ההשתלות

 • מומחיות בתחום – השתלות שיניים בתל אביב, כמו בכל מקום אחר, הן לא משחק ילדים. חשוב מאוד שמי שמבצע אותן יהיה רופא שיניים בעל מומחיות בתחום, ורצוי גם שיהיה לו ניסיון רב שנים. אחרי הכל, מדובר כאן בפרוצדורה מורכבת אשר חייבת להיעשות בצורה מדויקת, על מנת שתוכלו ליהנות מהתוצאות ולא לסבול מכאבים, זיהומים וכד'. לכן, כשאתם מבררים אודות מרפאת שיניים, חשוב מאוד שתוודאו שמי שיקבל אתכם בפועל הוא רופא מומחה בתחום של השתלות שיניים, שיש לו דיפלומה מתאימה ולקוחות רבים ומרוצים.

טיפולים מקדימים - צילומים פנורמיים - הרמות סינוס

 • ביצוע כולל של מערך הטיפול – יש מרפאות שיניים להשתלות אשר אינן מבצעות את כל ההכנות הנדרשות לפני ביצוע ההשתלה עצמה. לכן, חשוב מאוד לבחור אך ורק מרפאה אשר מעסיקה רופאים להשתלות שיניים בתל אביב שמבצעים את כל מערך הטיפולים לפני ההשתלה, לרבות ייעוץ רפואי מקצועי, צילומים פנורמיים, יצירת הדמיה של המנשך, הזמנת השתלים וכד'.

קרבה לבית המטופל בתל אביב

 • קרבה לביתכם – כשאתם מחפשים מרפאה להשתלות שיניים בתל אביב כדאי שתבחרו כזאת אשר ממוקמת בקרבת מקום מגוריכם או מקום עבודתכם. אחרי הכל, טיפולי השתלת שיניים אינם מסתיימים ביום אחד, וחשוב שיהיה לכם נוח להגיע למרפאה כדי לפגוע כמה שפחות בחיי השגרה. כך למשל, אם אתם מתגוררים בצפון תל אביב, מומלץ יהיה לחפש מרפאות באזור רמת החי"ל. אם אתם מתגוררים ברחוב רוטשילד, מן הסתם יהיה נכון יותר לפנות למרפאה הנמצאת בדרום העיר.

אחריות מקצועית בכל טיפול / השתלת שן

 • אחריות – אין באמת דבר כזה, אחריות על טיפול שיניים, כי אף פעם אי אפשר לדעת מראש כיצד יגיב הגוף לטיפול, גם אם הוא בוצע בצורה הטובה ביותר. למרות זאת, כשאתם מבצעים השתלת שיניים בתל אביב ובכלל, חשוב שתהיו בטוחים שאם משהו לא מסתדר לאחר הטיפול – יש לכם לאן לחזור.

מחירים

 • מחירים – גם מחירי הטיפולים מהווים, כמובן, שיקול חשוב, ולכן עדיף יהיה לבצע סקר שוק קצר ולהבין באיזו מרפאה תשלמו פחות עבור השירות. למרות זאת, חשוב לזכור כי הדבר החשוב ביותר הוא הצלחת הטיפול, ולכן עדיף יהיה שתשלמו מעט יותר – אם אתם בטוחים שתצאו מהמרפאה בחיוך.

 • שתל מתוצרת ישראל 2,500 – 4,000 ₪
 • שתל אירופאי / אמריקאי 3,000 – 6,000 ₪
 • מבנה על גבי השתל 650 – 1700 ₪
 • מוט מתכת המחבר בין השתלים (דולדר בר) 3,500 – 5,500 ₪
 • השתלת שיניים ביום אחד 45,000 – 48,000 ₪

חשוב לציין, כי טיפולי השתלת שיניים כוללים הרבה פעמים גם טיפולים נלווים כמו הרמת סינוס השתלת עצם ועוד, אשר להם עלויות נפרדות (15,000-5,000 ₪ להשתלת סינוס, 5,000-3,000 ₪ להרמת עצם וכד').

בצעו בדיקת מחירים וקבלו הצעות ממספר מרפאות

כמובן שחשוב מאוד לבצע בדיקות כדי לקבל מספר הצעות מחירים לפני שבוחרים מרפאה מתאימה לביצוע השתלות שיניים בתל אביב.
חיפוש מחיר שיהיה מוזל הוא רעיון טוב אבל אנו מזכירים כי צריך למצוא את השילוב בין מחיר סביר לאיכות שתלים ,ניסיון מקצועי,המלצות מטופלים של המרפאה המבוקשת.

למידע נוסף בנושא השתלות שיניים לחצו כאן

השתלה שיניים בתל אביב

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלה בתל אביב

השתלות שיניים בתל אביב

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלת שיניים בתל אביב

לסיכום

 • ישנם מספר קריטריונים שעליהם חשוב לשים דגש כאשר בוחרים מרפאת השתלות שיניים בתל אביב. אם תבצעו את בחירתכם על פי הקריטריונים שהוצעו לעיל, סביר מאוד להניח שתקבלו טיפול מצוין ושלאחריו תוכלו ליהנות משיניים חזקות המתפקדות כראוי. בהצלחה!