השתלות שיניים ברמת גן

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלת שיניים ברמת גן

השתלות שיניים ברמת גן

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלת שיניים ברמת גן

אם אתם זקוקים להשתלת שיניים, אתם בוודאי יודעים שיש הרבה מאוד מרפאות שיניים בישראל, כך שלא משנה היכן אתם גרים – תצטרכו לבחור בסופו של דבר את המרפאה שמתאימה באופן מדויק לצרכים האישיים שלכם. אם אתם מתגוררים ברמת גן, בוודאי תחפשו מרפאה להשתלות שיניים ברמת גן אשר בה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר. מכיוון שיש הרבה מאוד מרפאות המציינות שהשתלות שיניים הן תחום ההתמחות שלהן אבל לא כל מרפאה אכן תוכל לספק לכם טיפול מלא ושירות שמתאים לצרכים ולאופי שלכם, כתבנו כאן מדריך לבחירת מרפאה להשתלות שיניים ברמת גן, שאמנם לא יציין עבורכם את שם המרפאה שמתאימה לכם, אבל בהחלט יספק לכם את כל הכלים הנכונים לבחירת המרפאה שתתאים לכם.

כך תבחרו נכון מרפאה להשתלות שיניים ברמת גן

הקריטריונים החשובים ביותר לבחירה נכונה של מרפאה:

  • מומחיות הרופא

    חשוב מאוד שמי שמבצע בפועל את השתלת השיניים יהיה רופא שיניים הנמנה עם אותם רופאים להשתלות שיניים ברמת גן המתמחים בתחום. אחרי הכל, השתלות שיניים ברמת גן, כמו גם בכל מקום אחר, הן פעולות מורכבות המחייבות הרבה מאוד ידע, מקצועיות ודיוק, שכן טעות קטנה עלולה לגרום לסבל רב כמו גם להוצאה כספית לא מבוטלת. לכן, הקריטריון הראשון לבחירת מרפאה להשתלות שיניים ברמת גן צריך להיות מומחיותו של הרופא בתחום. אתם בהחלט יכולים לבקש לראות תעודות המוכיחות כי לרופא יש התמחות בתחום, ואפילו לבקש לשוחח עם מטופלים שעברו את הפרוצדורה אצלו.

השוואת סוגי טיפולים

  • טיפול כולל – השתלת שיניים אינה מסתכמת בהשתלה של שיניים במקום שיניים שאינן ותו לא. מדובר בפרוצדורה מורכבת המחייבת ביצוע צילומים פנורמיים מדויקים, הכנת מנשך מדויק של הפה, הכנת שתלים שיתאימו בדיוק ועוד הרבה פעולות קטנות המרכיבים את הפרוצדורה המלאה. חלק ממרפאות השיניים לא מבצעות את כל ההכנות אצלן, אלא שולחות את מטופליהן למרפאות ולמכונים אחרים ומבקשים לחזור משם עם התשובות. לעניות דעתנו, חשוב מאוד שכל הפרוצדורה כולה, לרבות ההכנות להשתלה, תתבצע תחת קורת גג אחת, גם כי זה מוכיח מקצועיות בתחום, וגם כי אתם יכולים לעשות את הכל במקום אחד, מבלי להיטרטר.

מחויבות המרפאה

  • מחויבות לטיפול – חשוב מאוד שתבחרו מרפאה להשתלות שיניים ברמת גן אשר תהיה כולה מחויבת להצלחת הטיפול. משמעות הדבר היא, שחשוב מאוד שהרופא יזמן אתכם לביקורת זמן מה לאחר סיום הטיפול על מנת לוודא שהכל תקין, ושאם אתם חשים שמשהו אינו כשורה – תוכלו לקבוע תור ולהגיע לבדיקה – ללא כל היסוס או שאלה.

מחירים

מחיר – אין כל ספק שמחיר הוא קריטריון חשוב, אבל הוא פחות חשוב מכל השאר (אולי חוץ מהמיקום). טיפול השתלת שיניים הוא טיפול יקר, ולכן עדיף כמובן לעשותו במרפאה המציעה אותו בכמה שפחות כסף, אבל רק אם לא מוותרים על המקצועיות. אחרי הכל, אם תבחרו במרפאה המציעה את הטיפול בזול אבל מבצעת אותו באופן לא מקצועי, תשלמו, בסופו של דבר, הרבה יותר.

בדקו בעצמכם את טווחי המחירים במרפאות

  • שתל מתוצרת ישראל 2,500 – 4,000 ₪
  • שתל אירופאי / אמריקאי 3,000 – 6,000 ₪
  • מבנה על גבי השתל 650 – 1700 ₪
  • מוט מתכת המחבר בין השתלים (דולדר בר) 3,500 – 5,500 ₪
  • השתלת שיניים ביום אחד 45,000 – 48,000 ₪

חשוב לציין, כי טיפולי השתלת שיניים כוללים הרבה פעמים גם טיפולים נלווים כמו הרמת סינוס השתלת עצם ועוד, אשר להם עלויות נפרדות (15,000-5,000 ₪ להשתלת סינוס, 5,000-3,000 ₪ להרמת עצם וכד').

נוחות הגעה למרפאת השיניים

נוחות הגעה – מומלץ מאוד לחפש מרפאת השתלות שיניים ברמת גן הסמוכה למקום מגוריכם או למקום עבודתכם. זאת משום שמדובר בפרוצדורה המחייבת בדרך כלל לא מעט ביקורים במרפאה (אלא אם נמצאים מתאימים לאפשרות של השתלת שיניים ביום אחד ובוחרים בה), וכשהמרפאה קרובה הדבר יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן (שכולנו יודעים עד כמה הוא יקר). כמובן שמדובר בקריטריון שהוא הרבה פחות חשוב מהשאר, אולם אם ניתן למצוא מרפאה כזאת – הרי זה מבורך.

לסיכום

אם לסכם – כל הקריטריונים אשר צוינו לעיל הם הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת מרפאה להשתלות שיניים ברמת גן ובכלל.
אם תבצעו את הבחירה שלכם על פיהם, סביר מאוד להניח שתקבלו טיפולי השתלות שיניים מקצועיים אשר יאפשרו לכם ליהנות משיפור משמעותי של איכות החיים. בהצלחה!

השתלת שיניים ברמת גן

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלה ברמת גן

השתלות שיניים ברמת גן

למעבר לרשימת המרפאות המבצעות השתלת שיניים ברמת גן