מצא מרפאות נוספות במרכז

כתובת

כתובת:

הנחושת 2 תל אביב

GPS:

32.1085091, 34.8402647

טופז, מרפאה להשתלות שיניים בתל אביב והמרכז.

טופז מרכזים רפואיים להשתלות שיניים היא רשת בתחום שיקום הפה והלסת.

טופז החלה כמרפאה משפחתית קטנה בירושלים בשנת 2006, עם שנים התרחבנו הן מבחיה גאוגרפית והן מבחינת מגוון הטיפולים. התחומים שאנו מובילים בהם הם: האסתטיקה הגבוהה של החיוך ובטיפולים כירורגיים מורכבים של  פה ולסת. בין השאר אנו מבצעים שיקום על גבי שתלים, השתלת שיניים, הרמת סינוס, עיבוי רכס (עצם), ניתוחי חניכיים ועוד.
עם השנים נפתח סניף נוסף במרכז רפואי "עתידים מדיקל סנטר" שברמת החייל (תל אביב). סניף זה מציע למטופליו חדרי ניתוח להרדמה מלאה/ כללית המאובזרים במכשור המתקדם ביותר, חדר צילומי CT ופנורמי ושני חדרי טיפולים.

אנו סבורים כי למכשור יש חלק חשוב בהצלחת הטיפול ולכן מרפאות הרשת מאובזרות בציוד רפואי המתקדם ביותר שקיים בענף. קידמה זאת, יחד עם פתרון של תרופות וטכניקות הרדמה חדשניות, גורמות להפיכת הטיפול הכירורגי לבטוח ואמין יותר. מרפאות הרשת מצוידות במיקרוסקופים דנטליים מה שמקנה טיפול זעיר ולא פולשני עם דיוק מקסימלי וראות ללא פשרות. כמו כן מכשור לכל סוגי הצילומים: פנורמי, CT ועוד כחלק מהשירות למטופל. מערכות תלת ממדיות כך שהמטופל יוכל לראות איך נעשה הטיפול ואילוסטרציה איך החיוך שלו יראה בסיום הטיפול. בנוסף, אנו מציעים "סורקים דיגיטליים" ללקיחת מידות וזאת על מנת לתת מענה למטופלים עם רפלקס הקאה.

אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם ולכן אנו עובדים עם מעבדות השיניים הטובות ביותר בארץ ובעולם. מעבדות אלה מנוהלות בסטנדרטיים מחמירים ביותר של ISO והן מאושרות FDA ו CE.

הצוות הרפואי שלנו כולל רופאים מהבולטים בתחום רפואת השיניים ועושים את הכל כדי להבטיח שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר. כל מטופלינו זוכים ליחס וליווי אישי מהצוות הרפואי, המנהלי ואדמיניסטרטיבי שרוצים לראות חיוך מושלם על פניהם של מטופלינו.

במידה ונתקלתם במידע שגוי הדורש עדכון נא צרו קשר